ליטוש בטון

ליטוש בטון זה המומחיות שלנו!

ליטוש בטון בעזרת מכונת שיוף זה נועד להסיר שכבה מהתשתית ולחשוף את הבטון לאחר שמסירים שכבה, יש לאטום את התשתית בסילר על מנת לסגור את המשטח שלא יספוג נוזלים ומעבר לזה שבשטיפה לא יצא מיצי בטון (מים שחורים)

הבטון ידוע כמשטח סופג מאוד, כל שאריות לכלוך ואפילו נוזלים יוצר כתמים
לכן יש לחדש את המשטח לפי הצורך הנדרש והכי חשוב בגמר הליטוש לאטום בסילר. משטח בטון לרוב נימצא בשטחים פתוחים, למרות שגם ניתן לראות בשנים האחרונות רצפת בטון מוחלק בתוך בתים מה שדורש תחזוקה בתדירות גבוה יותר בכדי לשמר את המשטח שישאר נקי ואטום מפני כתמים.

ליטוש בטון

ליטוש רצפה בטון בעזרת מכונות ליטוש
מהמובילות בעולם לצד נסיון של 30 שנה!


שיוף משטחי בטון מבצעים על ידי מכונת ליטוש ואבני יהלום, מכונת ליטוש מטרתה
"לגלח" וליישר את המשטח במקרה שרוצים ליישר משטח או להסיר ציפו יישן לדוגמה: הסרת צבע אפוקסי או שכבות צבע על בסיס אקרילי סולבנט בכדי להסיר צפוי ישן נשתמש במכונה כבדה לצד יהלומי גריסה גסים על מנת " לגלח" את הציפוי ולחשוף את השכבה החדשה.

ליטוש בטון יש שתי סוגים האחד שיוף עדין
והפעולה השניה "גריסה ויישור משטח"

 

 ליטוש יהלוםמדובר על ליטוש יהלום עדין שנועד שכבה עדינה בליטוש זה
אנו מגלחים את השכבה העליונה מתאים להכנה לפני צפוי צבע או לפני סילר

ליטוש ויישור משטח באבן
מדובר על תהליך גריסה עמוק שנועד גם ליישר את הבטון במכונה ליטוש מיוחדת ויהלומי גריסה מתאים למקומות בהם יש הפרשי גבוה שרוצים ליישר, ליטוש זה יותר יקר ומצריך עבודה במספר שלבים בכדי להגיע לבטון מוחלק (שלא עבר יישור בהליקופטר) אנו מתמחים בכל סוגי הליטוש לכל סוגי המרצפות, לנו הידע והציוד הנדרש לכך. לאחר ביצוע ליטוש בטון אנו מורחים סילר או ווקס אקרילי.
הסילר או הווקס אקרילי שנמרח על משטח הבטון יעניק מראה נקי יותר ואף יוצר שכבת הגנה על הבטון מפני חדירה של נוזלים.
ליטוש וחידוש בטון  מבצעים רק בחברה המתמחה לכך טיפול שאינו מתרים יכול לגרום לנזק ושריטות ואף בורות בבטון אם לא עובדים לפי הדרגת ליטוש שמתאימה לכך (ישנם משטחי בטון רכים יותר)

ליטוש וחידוש מיקרוטופינג

אנו מבצעים חידוש וליטוש משטחי מיקרוטופינג הליטוש כולל הסרת
שריטות הסרת שחיקה הטיפול מתבצע בעזרת מכונת שיוף  מיוחדת ויהלומים מיוחדים שנועדו לחדש את המיקרוטופינג

את המיקרוטופינג ניתן לראות בבתים אולמות תצוגה ומשרדיםמדובר על ציפוי בטון דק כ 3 מילימטר שבעשור האחרון התחיל לצבור תאוצהבתור משטח בטון דקורטיבי שמספק פתרון לציפוי על תשתית קיימתעל ריצוף וכל אוביקט אחד, הפתרון של ציפוי דק וחזק שמעניק מראה יוקרתילכל חלל, אנו מבצעים חידוש וליטוש למיקוטופינג הכולל הסרת סילר ישןאם ישנם שריטות אנו מסירים אותם בעזרת ליטוש המיועד להסיר שחיקהלאחר התהליך אנו מבצעים אטימה בסילר, ניתן לבחור בין גימור מט משי בין גימור מבריק לפי דרישת הלקוח.

ליטוש וחידוש משטחי מדה!

ישנם מצבים שבהם ניתן לחדש את הבטון בעזרת ניקוי וקרצוף המשטח אנו מבצעים ניקוי למשטחי מדה ממפעלים מחסנים ועוד… מדה אינה יכולה לעבור ליטוש עמוק מפני שיש שכבה דקה של בטון, לכן במשטחים אלו אנו מבצעים קרצוף וניקוי ללא גריסה ולאחר מכן אוטמים בעזרת סילר המתאים. לבטון חברתנו מבצעת חידוש וניקוי לבטון מוטבע (בומנייט) בעזרת ציוד מקצועי
לצד מקצועיות. איכות ושרות ברמה גבוהה. מעבר לביצוע ליטושי משטחי בטון חברתנו מספקת גם פוליש לבטון

להזמנת ליטוש ניקוי וחידוש משטחי בטון צרו איתנו קשר 054-5906476

תפריט נגישות