ניקוי גרנוליט

ניקוי גרנוליט 
הגעתם למקום הנכון!

ניקוי גרנוליט בין אם מדובר על בית פרטי או רחבת כניסה של הבניין
התחזוקה של משטחים אלו  מאוד קשים לניקוי עצמי
וזאת בגלל שמדובר על משטח
מחוספס מאוד שבקלות נתפס בו לכלוך, עד כמה וכמה שמטפטף שמן או שפשוט זרקו מסטיקים, המסטיקים נכנסים לתוך "החספוס" ונתפסים שם כמו בטון. לכן יש צורך לבצע חידוש למשטח בחברה מקצועית שתספק ניקוי מקצועי שיחזיר את רחבת הכניסה למראה נקי ללא כתמים וללא מסטיקים. עוד בעיה נפוצה במשטח זה שתן של בעלי חיים, המשטחי גרנוליט לרוב בשטחים פתוחים ובעלי חיים פשוט עושים שם את הצרכים שלהם מה שגורם גם לריח חריף ופוגם במשטח האבן מעבר לכתמים שנוצרים על המשטח.

ניקוי רצפת גרנוליט במגוון שיטות
ניקוי בלחץ מים \ קרצוף

ניקוי גרנוליט מבצעים אחת לשלוש שנים על מנת שהמשטח היה מתוחזקת היטב חידוש האבן וניקוי מרצפות בשבילי מעבר הן בדרך כלל סופגים את הלכלוך כי מרצפות אלו נמצאים בשטחים פתוחיםוחשופים לשמש לכן רמת השחיקה של מרצפות החשופות לשמש היא רמת שחיקה גבוהה.

רוב המרצפות שנמצאות במשטחים החשופים הן בעיקר סופגים
לכלוך רב אבן
טבעית אשר חשופים גם לשמש גשת עצי פרי ועוד…

אנו חברת פוליש יהלום  מתמחים בניקוי משטחי חוץ ניקיון מרצפות בשבילי מעבר
קרצוף משטחי חוץ בלחץ מים או בעזרת קרצוף  עד להבאת המשטח לרמת ניקוי מושלמים 100% הצלחה!
אנו מתמחים בניקוי מרצפות בשבילי מעבר ניקוי מרצפות טרקוטה אבן טבעית ושיש, אנו משתמשים במכשור החדשני ביותר המתאים לניקוי והסרת כתמים קשים במיוחד.

ניקוי משטחי גרנוליט

הסרת כתמים קשים בעזרת
ציוד מקצועי לכל מטרה!

לחברתנו יש מגוון מכונות המיועדות להסרת כתמים קשים במיוחד
אנו מבצעים ניקוי מקצועי אשר מסיר את כל הכתמים.ניקוי והסרת מסטיקים מגרנוליט מאבן משתלבת ניקוי שאריות בטון ושאריות צבע בניה ועוד..
ניקוי ירוקת הסרת כתמי שתן של בעלי חיים הסרת שמן גריז פיח ועוד..

לאחר ניקוי המשטח יש אפשרות לאטום את התשתית בחומר אקרילי המגן על המשטח מפני חדירה של נוזלים (יחד עם זאת מחירו של החומר אטימה לא תמיד משתלם)  את הצפוי אנו מצפים לאחר שהמשטח נקי וישב בכדי לספק הגנה מקסימלית למשטח.

מתמחים בניקוי וקרצוף למשטחי חוץ ומשטחי אבן, כניסות למבנים, בניינים, חניונים, שבילי דרך ועוד. כמו כן, השיטה יעילהלהסרת כתמי שמן ולחידוש משטחים  כל העבודות מבוצעת על ידי צוות מקצועי בפיקוח מלא תוך הקפדה על תוצאות ברמה גבוההאנו  משתמשים בחומרים ירוקים הניקוי שאנו מבצעים לא עושה נזק סביבתי אין לנו צורך בחומרים חריפים כמו חומצת מלח מה שגם פוגם בתשתית. חברתנו מתמחה בניקוי גרנוליט וחידוש מרצפות לכל סוגי המשטחים פנים וחוץ.

ניקוי ושטיפת גרנוליט
לרחבות כניסה

חברת פוליש יהלום פתרונות לניקוי משטחי חוץ
ניקוי מדרגות חידוש וניקוי חזיתות מבנה מגרנוליט, ניקוי ושטיפה לחפוי קירות
פתרונות ניקוי מתקדמים.ניקיון מדרגות גרנוליט ניקוי כניסות למבנים  ניקוי חזיתות שבילי מעבר ניקוי וחידוש משטחי בטון לנו יש מגוון רחב של ציוד מתקדם לצורך
ביצוע כל משימה על העבודות מתבצעות על ידי תומר עוזה ידוע כמומחה
לטיפולים לאבן שיש ומשטחי בטון.

וחידוש מרצפות ניקוי וצפוי משטחי בטון אצלנו תקבלו תוצאותמרשימות אנו לא משתמשים בחומרים  חריפים שיפגמו בתשתית או לחילופין יגרמו לנזק סביבתי

 

למידע נוסף  1800-393-959  0545906476 בפריסה ארצית!