הברקה קריסטלית

 הברקה קריסטלית
לכל סוגי המרצפות!

הברקה קריסטלית ברמה גבוה בשנים האחרונות שירות חדש וייחודי הלוקח את הניקיון למחוזות שעדיין לא נראו. מדובר הברקה קריסטלית הלוקחת צעד אחד קדימה עת הפוליש והופכת אותו לנוצץ, מושקע ובעיקר מבריק. לא סתם למושג הברקה הקריסטלית לא צירפו כמו ברבים מההגדרות בתחום זה את המושג "פוליש" כי בכל זאת מדובר בשיטה שונה באמצעותה מוחדר חומר כימי אל מתחת לאריח השיש ומעניק לו הגנה יציבה וחזקה.

הברקה לרצפה מבית פוליש יהלום

שיטת ניקוי אשר ברבים מן המקרים יוצרת תוצאה טובה ומבריקה בהרבה משיטת הפוליש המסורתית. היתרון המשמעותי ביותר הברקה הקריסטלית הוא בכך שלאחר פעולתה הרצפות לא מחליקות ובבית בו מתגוררים ילדים קטנים נתון זה הופך לקריטי ביותר ונלקח בחשבון רגע לפני שבוחרים את סוג הניקיון הרצוי לדירה. למעשה הברקה הקריסטלית נותנת יתרון משמעותי כשמצד אחד מדובר בניקיון יסודי אך גם מקנה ביטחון למתגוררים.

הברקה קריסטל לשיש –  למראה מבריק ונוצץ!
מאחר ושיטת הברקה הקריסטלית נכנסה לעולם הניקיון והפוליש רק בשנים האחרונות, לא כל החברות המתעסקות בתחום מעניקות שירות שכזה אך כמו בכל עסק הברקה הקריסטלית הפכה ללהיט והיתרונות הגלומים בה הופכים את בעלי הדירה או העסק לכאלו המשתלמים עבורו ביותר. בנוסף, הברקה הקריסטלית ישנו ערך מוסף כשלאחר עשייתה הרצפה עמידה בפני שריטות וסימני הזזה של רהיטים וארונות.

סוגי הברקה לרצפה
ישנם שלושה סוגי הברקה קריסטלית כשהראשונה מבניהם נקראת פוליש קריסטל ומטרתה להבריק ולחדש את הרצפות. במקביל ניתן למצוא עוד שני סוגים ביניהם פוליש הווקס אשר מבריק אך לא מתאים לאריחי שיש אשר יכולים להינזק כתוצאה מטיפול לקוי בסוג הברקה שכזה. סוג נוסף של הברקה קריסטלית מכונה פוליש +סילר אשר מורכב משני תהליכים כשהראשון הוא ליטוש השיש ולאחריו מריחה של חומר סילר המעניק לשיש מראה של משי.

כבר לא כל כך יקר
בעבר, שיטת פוליש קריסטל  נחשבה ליקרה ביותר וזאת בעיקר בגלל ייבוא החומרים מאירופה. עם השנים, הביקוש לשיטה זו הלך וגבר ולכן מחירי החומרים הלכו והוזלו. במקביל, נפתחו בישראל מספר מפעלים המספקים חומרי ניקוי הברקת מרצפות באיכות טובה ושוק הניקיון הייחודי הזה הפך לשווה לכל נפש ובוודאי דומה לעלות המקובלת לקחת בשיטות הפוליש המסורתיות.

תפריט נגישות