פוליש לאחר שיפוץ

שירותי פוליש לאחר שיפוץ

בשעה טובה אתם נכנסים לדירה חדשה שעברה שיפוץ? אם אתם כאן זה אומר שאתם מחפשים פוליש לדירה לאחר שיפוץ.
הגעתם לאתר הנכון חברת יהלום מספקת שרותי פוליש ליטוש והברקה לריצוף שצריך טיפול!

אז מה אנחנו מצעים לכם?
חברתנו תספק לכם חידוש לרצפה  בין אם מדובר על מרצפות שיש, אבן ואפילו גרניט פורצלן אנו נבצע עבורכם פוליש וניקיון לרצפות אשר יחזיר את מראה הרצפה למצב חדש!
החברה מספקת גם תיקון ושחזור מרצפות פגומות, סטימת חורים בריצוף שיש בו "גידים" חורים את סטימת החורים אנו מבצעים בדבק שיש שבאותו הגוון של הרצפה, ככה שהתיקון יראה טיבעי לחלוטין.

שירותי פוליש לאחר שיפוץ במה זה כרוך?

לאחר שיפוץ הדירה המרצפות מתלכלכות משאריות צבע ומלט, ג הפנלים סופגים שאריות בניה מה שדורש ניקוי מקצועי לכל שטח הדירה ועל המרצפות בעזרת חברת פוליש מקצועית.
אנו מגיעים לבצע את ניקיון הרצפה מומלץ מאוד שכל עבודות השיפוץ יסתימו ורק לאחר מכן אנו נתחיל בביצוע הניקוי, ביום שצוות החברה יגיע לנכס מומלץ שאם הדירה לפני הובלה להזמין את ההובלה רק לאחר שביצענו את הפוליש וניקיון הרצפה. את הטיפול לרצפה אנו מבצעים על ידי חומרים מקצועים לצד צוות מקצועי אשר יספק לרצפות את הטיפול המתאים, מעבר לניקיון הרצפה אנו גם מבצעים שרותי הברקה לכל סוגי האריחים.
אם מדובר ברצפת אבן או שיש אנו נמליץ לכם על הברקה קריסטלית! אם אנו מבצעי טיפול על מרצפות קרמיקה אנו נמליץ על טיפול בחומר HG.

יש לכם בדירה מדרגות שצריכות טיפול?
אל דאגה, לצוות החברה יש פתרון מצוין לביצוע חידוש מדרגות.
אנו מבצעים ליטושניקויוהברקת מדרגות מכל הסוגים, גם אם ישנם כתמים קשיים הצוות של יהלום יבצע ליטוש למדרגות לאחר ביצוע הליך זה המדרגות יחזרו להיות ממש חדשות!
להזמנת שירותי פוליש לאחר שיפוץ פנו אילנו עוד היום! אתם מוזמני לסייר באתרנו ולהתרשם בדף הבית של פוליש יהלום 

דילוג לתוכן