פוליש ווקס לרצפה

פוליש ווקס לכל סוגי המרצפות

במהלך השנים האחרונות מפתחים המציאו בכל העולם שיטות שונות לביצוע פוליש וקס, הפוליש הוותיק ביותר הינו הפוליש ווקס, הוא גם הפוליש הנפוץ ביותר, מחירו הזול והתוצאה המיידית הופכת אותו לכל כך מתבקש במספר רב של בתי אב בישראל וגם במשרדים שונים.

שיטת העבודה עם פוליש ווקס הינה פשוטה מאוד אך כמו כל סוג אחר של פוליש- עדיף שהעבודה על מכונת הפוליש לאחר המריחה של החומר תעשה על ידי איש מקצוע כי יש צורך במיומנות גבוהה לצורך קבלת תוצאה טובה שתאפשר לנו לשים לב לשינוי. השיטה אם כן היא קודם כל לבצע ניקיון יסודי של הרצפה, להסיר ממנה את השומנים שהצטברו במרוצת השנים ואת הלכלוכים שעשויים לגרום לך שהווקס לא ייקלט לרצפה ברמה הרצויה, לאחר הניקיון יש למרוח שכבת ווקס על הרצפה, זאת ניתן לעשות בכל דרך אפשרית, הדבר היחיד החשוב הוא לשים לב שלא

איך מבריקים את הווקס?

אם כן, לאחר שמרחנו את שכבת הווקס וחיכינו לייבוש, כעת ניתן להשתמש במכונת פוליש ווקס שבתחתיתה פד העשוי סקוטש ברייט לצורך הברקה ולשם ביצוע הפעולה האחרונה שמיד לאחריה אנו נשים לב להברקה שתיתן לבית או למשרד מראה יוקרתי, אסתטי וחדש יותר.

פוליש ווקס הינו כמו שציינו הפוליש הוותיק ביותר בעולם הניקיון והפוליש, היתרונות הרבים בעבודה עם פוליש ווקס מסתכמים בכך שמדובר בחומר שאיננו מחזיק מעמד זמן רב כל כך ובמיוחד בגלל הסיבה הזאת אנחנו יכולים להיות רגועים בכל הקשור להסרה לחידוש הווקס על המרצפות, לאחר תקופה של שנה וחצי לערך כאשר אנחנו נרצה לחדש את הווקס בבית או במשרד אנחנו לא נצטרך להסיר את השכבה הקיימת אלא אך ורק להוסיף שכבת פוליש ווקס חדשה ששוב תחדש ותשדרג את מראה הבית שלנו ותעניק לנו תחושה נפלאה. חשוב לציין שפוליש ווקס בדומה לפוליש קריסטל איננו מתאים למרצפות מסוג קרמיקה וגרניט פורצלן, לגבי חומרי הברקה לרצפות מהסוג הזה יש להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום הניקיון והפוליש.
מידע נוסף עבור פוליש קריסטל חברת פוליש
להזמנת פוליש ווקס מקצועי חייגו0545906476

דילוג לתוכן