פוליש קריסטל

פוליש קריסטל חברת יהלום מספקת ליטוש והברקה

לכל סוגי המרצפות מעל שתי עשורים!

קצת עלינו:) חברת יהלום עסק משפחתי שכיום מנוהל ע’י תומר עוז מומחה לליטוש מרצפות עיבוד אבן שימור וחידוש מרצפות מעל30 שנה חברתנו לא מספקת שרותים נוספים כמו שרותי ניקיון או צביעת דירות אלה מתמקדת אך ורק בחידוש מרצפות! מה שמקנה לכם ראש שקט מבחינת איכות מקצועיות וטיב העבודה! פוליש קריסטל מבריק מחדש ומשמר את המרצפות, בין אם מדובר על רצפת שיש או מרצפות אבן פעולת הקריסטל תספק לרצפה “מראה רטוב” שאינו מחליק!

פוליש קריסטל לרצפה

אם יש לכם רצפת אבן / שיש מומלץ לבצע הברקה קריסטלית המראה הרטוב.פוליש לרצפה מגן על השיש ומעניק לו מראה בוהק ונוצץ המגן על המרצפות.

חברתנו מתמחה בביצוע  פוליש קריסטלי בכל סוגי המרצפות, עד לתוצאה של משטח חדיש ומבריק. מרצפות ידועות כמרצפות חזקות ועמידות, עם זאת לאחר טיפול של הברקה קריסטלית המרצפות ייראו כחדשות.

בתמונה לפני אחרי פוליש קריסטל

לאחר מספר שעות הרצפה תראה חדשה!

חברתנו מבצעת חידוש והברקת מרצפות מעל שתי עשורים לנו יש פתרון מושלם לחידוש והברקת הרצפה, גם אם מדובר ברצפות שחוקות ומוזנחות אנו נבצע מספר שלבים לפני ההברקה על מנת להסיר כתמים ולאחר מכן נבצע את פעולת ההברקה.

רוצים  לדעת איך פוליש קריסטל מתבצע?

יש המון חידושים בשנים האחרנות הברקת קריסטל
בפד יהלום
אבקת קריסטל הברקה בעזרת צמר מגנזיום
לשילוב של מספר חומרים
היא הפופולרית ביותר. בתהליך זה אנו מחדירים את החומר לשכבה העליונות של הרצפה למרקם העליון של הגלזורה. ביצוע פוליש קריסטל נעשה על ריצוף נקי ויבש לחלוטין, הברקה קריסטלית  מבריקים בכמה שלבים לפי הצורך.

לפעולת ההברקה הקריסטלית יש צורך לבצע בשילוב של כמה חומרים לחברתנו יש את הנוסחה המנצחת שילוב של מספר חומרים שאנו משלבים זאת נוסחה שרצה איתנו כבר מעל 25 שנה, הפעולה של ההברקה שאנו מבצעים תספק לרצפה מראה מבריק מאוד שאינו נשחק בקלות מה שיספק לכם רצפה עם ברק אכותי שאינו מחליק לאורך זמן!
יש סוגי מרצפות שיש צורך בביצוע של אטימה בסילר את הסילר מבצעים בגמר ההברקה הסילר מגן מפני חדירת נוזלים וכתמים מיועד לריצוף סופג במיוחד.

בתמונה ליטוש יהלום + פוליש קריסטל לטרצו ישן

מעבר לחידוש וביצוע הברקת מרצפות חברתנו למעשה מתמחה בליטוש מרצפות וחידוש רצפות פגומות, אם הרצפה שחוקה ומוכתמת ואפילו יש שריטות וכתמים קשים אנו מתמחים בליטוש יהלום והסרת כתמים בטיפול זה אנו ממש משחזרים את הרצפה בדיוק כמו שהייתה חדשה אם ישנם חורים סדקים אנו מבצעים ליטוש למידע נוסף עבור ליטוש מרצפות ניתן לקרוא כאן > ליטוש מרצפות , ליטוש שיש

 

למה לבחור בפוליש יהלום?

.הניסיון שלנו הרווח שלכם אנו מכירים את כל סוגי המרצפות מה שמצריך שילוב נכון ודרכי טיפול שונים לסוגי מרצפות שיש אבן מרצפות סומסום שיש שחור ועוד יש צורך של ממש לדעת באיזה חומר לשלב שחלילה לא יפגום בריצוף וכאן אתם יכולים להיות רגועים שאתם מזמינים אותנו טיב העבודה ושמירה על הרצפות ברמה הטובה ביותר. .צוות עובדים ותיק ומנוסה (לא מתלמדים) ” ולא מנקה חלונות” אנו לא מזלזלים חלילה יחד אם זה צריך לומר פעולת פוליש וליטוש צריכה להתבצע על ידי לטש מקצועי שמבין ומכיר דרכי תגובה של שיש / אבן  כזה או אחר לכל אבן יש תגובה שונה לחומרים מה שמצריך ידע רב אצלנו תקבלו איכות ושרות בסטנדרט גבוה!

מידע נוסף עבור פוליש קריסטל לרצפה

רוצים להנות מריצוף מבריק ונקי? הפתרון פוליש לרצפה בשנים האחרונות החל שדרוג משמעותי במתן פתרונות להברקת מרצפות. החומרים טובים יותר ויש שיטות חדשות הכוללות פד יהלום להברקה מקסימלית שתחזיק לאורך שנים.אז מה זה פוליש קריסטלי? הברקה קריסטלית  הינו תהליך של החדרת חומרי קריסטלי למרצפות בעזרת חימום של צמר מגנזיום הרעיון בתהליך זה הוא החדרת החומר לתוך השיש אבן בעזרת חמרים נלווים. ביצוע הברקת מרצפות הינה פעולה שדורשת דיקנות ומיומנות על מנת להשיג תוצרות טובות שיחזיקו לאורך זמן מעבר לכך יש סוגי מרצפות שיש לבצע פוליש בחומרים שונים מפני שאריחים אלו יכולים להיפגם במידה ולא מבצעים את פעולת הקריסטל בחומרים לא מתאימים.

באיזה תדירות צריך להזמין חברת פוליש לביצוע תחזוקה של ההברקה?

קודם כל יש לבצע תחזוקה שוטפת של ניקוי הרצפה בעזרת חומרים המתאימים להברקה יש חומרים מצוינים ששומרים על ההברקה החומר הטוב ביותר שאנו ממליצים עלו נקראה A9 , או אמולסיה במידה ויש לכם בעיה להשיג את חומרים האלו יש לנו אפשרות לספק אותם (בתיאום מראש) את פוליש הקריסטל יש לחדש כל שנתיים במידה ואתם רוצים שהרצפה תהיה תמיד מבריקה ונוצצת. למידע נוסף עבור חברת פוליש
אם ביצעו לכם את ההברקה בעזרת חומרים טובים ובדיקנות פעולה זאת יכולה להחזיק אפילו יותר.(יש לקחת בחשבון ששטיפה בחומרים כימיקליים מסירה את ההברקה מהר יותר)
חברתנו  מספקת עבודות הברקה לכל סוגי האריחים, כל החומרים בעלי תו תקן ואינם מחליקים, אנו משלבים את החומרים המתאימים לסוג הרצפות מה שיספק עבודה אכותית לאורך שנים והגנה לרצפה מפני כתמים.

פירוט של סוגי הברקה לרצפה


האחד פוליש ווקס, השניה פוליש קריסטלי.

פוליש קריסטל– המראה הרטוב החדרה של חומר קריסטלי ע”י צמר פלדה מגנזיום וחימום המרצפות. החדרת החומר מתבצעת בכמה שכבות עד לתוצאה מבריקה במיוחד.
פוליש קריסטלי מתאים לכל סוגי האבן והשיש, למעט גרניט, פורצלן וקרמיקה.
את ביצוע ההברקה אנו מבצעים בעזרת חומרי ההברקה המובילים
בתחום (כסלי ספרדי)
מדובר על חומרים איכותיים שמעניקים לרצפה מראה מבריק לאורך שנים ומספקים
הברקה מקסימלית בלי לצרוב את האבן.
פוליש וביצוע ליטוש והברקה זה המומחיות שלנו חברת פוליש יהלום
 ווקס או פוליש קריסטלי?

אם יש לכם התלבטות בין שתי סוגי הברקות אלו אנו תמיד נמליץ על הברקה קריסטלית מדובר על הברקה אכותית יותר שתחזיק
לאורך שנים, מעבר לכך בעת הזזת רהיטים לא ישאר סמני גרירות כמו בביצוע פוליש ווקס  אז מהו ווקס?
ווקס אקרילי  מריחת ציפוי מגן שמספק הברקה למרצפות אחד החסרונות הבולטים
לאחר תקופה הברק נעלם, ווקס מומלץ לגגות ו PVC. ולמרצפות אבן כמו טרצו מרצפות סומסום ועוד…למידע נוסף עבור פוליש לרצפה
החיסרון הבולט של הווקס זה אורך חיי הברק מדובר על הברקה שלא תחזיק שנים, אולי ובספק חצי שנה
לכן אם חשוב לכם לבצע לרצפה טיפול מקצועי שיחזיק לאורך זמן ההמלצה שלנו פוליש קריסטלי
הפוליש ווקס – החיסרון הבולט הוא כאשר גוררים רהיטים נישאר סימני גרירה ושחיקה (פסים).
לעומת זאת הקריסטל מתבצע בשיטה שונה ע”י צמר פלדה מגנזיום, וריסוס של חומר קריסטלי בכמה
שלבים, בתוצאה הסופית המרצפות מבריקות, ובעת גרירת חפצים ורהיטים אין סימני גרירות ושריטות.
הברקה קריסטלית מומלץ לכל סוגי האבן והשיש.
במרצפות מסוג קרמיקה, וגרניט פורצלן, לא ניתן לבצע פוליש ווקס/ או קריסטל

אם גם אתם רוצים חברת פוליש מקצועית שתספק לכם פוליש מבריק לאורך זמן
אנו נשמח לתת לכם פרטים נוספים חייגו 0545906476

דילוג לתוכן