חברת פוליש

 חברת פוליש מקצועית ואמינה!
חברתנו תשמח לספק לכם שרות מקצועי

אז קצת עלינו למי שעוד לא מכיר, פוליש יהלום נוסדה לפני שלוש עשורים מדובר בעסק משפחתי שעבר מאב המשפחה לבן, מאז ועד היום החברה עוסקת בביצוע ליטושים סילרים והברקות לכל סוגי המרצפות.
פוליש יהלום מספקת את שרותיה למגזר הפרטי והעסקי, כל העבודות מתבצעות ע'י מומחים
ליטוש שיש ואבן, היתרון שלכם בעת הזמנת פוליש יהלום.
הרצפה שלכם בידיים טובות, שזה חשוב מאוד רצפה אפשר גם להרוס במידה ולא משתמשים בחומרים הנכונים
או שמשלבים מקרצפת לא נכונה דבר שיכול לשרוט את הרצפה ולגרום לנזק כבד ויקר.
דבר שני אמינות , כן כיום לצערנו אין לכם הרבה פעמים מושג כמה נסיון יש "לבעל המקצוע שנמצא אצלכם בבית"
האם מדובר בעסק מתחיל? כמה נסיון יש לו? והאם ביכלל החומר מתאים לרצפה?
כל אלו בהחלט יכולים לספק לכם כאב ראש לא קטן לכן בעת הזמנת חברת פוליש מומלץ
להזמין חברה אמינה וותיקה פוליש יהלום מעל 25 שנה של ליטושים והברקות.

בתמונה לפני אחרי חידוש פרלטו רויאל

בתמונה לאחר ביצוע עבודת הברקה בהוד השרון.

אנו מספקים ניקוי ליטוש מרצפות ועוסקים בחידוש ושחזור מרצפות
חברתנו מבצעים את כל הטיפול הדרוש למרצפות אנו שמנו לנו דגש רב על רמת ביצוע בסטנדרטים גבוהים!
תיקון ושיחזור מרצפות עבודות אומנות שחזור מרצפות שבורות וסדוקות. מה שמיחד אותנו בתור חברת פוליש מקצועית שמתמחה גם בליטושים
לכן לא כל "חברת ניקיון" יודעת לחדש ולהבריק שיש, בנוסף לזה כל העבודות בפיקוח מלא של בעל החברה
צוות עובדים מקצועי כחול לבן שעבר הכשרה מקצועית וכמובן בחומרי ההברקה שאנו משתמשים הטובים בתחום
את החומרים מייבאים מספרד, ולכן הפוליש מקצועי ומבריק בחברתנו יחזיק זמן רב יותר
וגם יחדש את המרצפות בביתכם לאורך שנים וימנע פגמים ושחיקה בעתיד.
חברות פוליש לרצפה יש הרבה תזמינו רק חברה מקצועית  שמתמחה בפוליש וליטוש מרצפות

חברתנו  מספקת מעל 30 שנה פוליש למגזר הפרטי והעסקי תוך שמירה על מאגר
לקוחות הממליצים עלינו מפה לאוזן
חברת יהלום מספקת מגוון רחב של שרותי הברקה  פוליש קריסטל ליטוש וחידוש
מרצפות וכל הטיפולים המורכבים
כל העבודות מתבצעות בפיקוח מלא של בעל העסק תומר עוז המחזיק בנסיון עשיר (דור שני בעסק )אנו מבטיחים איכות ושירות ללא פשרות!
מידע נוסף > ליטוש בטון ליטוש מדרגות

חברתנו מצמחה בליטוש רצפות ליטוש הוא תהליך המשתמש במכונת
ודסקיות  או אבני יהלום  וללטש את פני השטח של סוגים שונים של רצפות. שיטה זו יעילה ביותר בהסרת שריטות, כתמים ופגמים אחרים, להשבת הברק והחלקות של הרצפה. ליטוש יהלום מתאים לחומרי רצפה שונים, כגון בטון, שיש, גרניט, טרצו ועוד. זוהי בחירה פופולרית לחידוש רצפה מכיוון שהיא מספקת תוצאות מצוינות עם מינימום אבק ורעש.
חידוש הרצפה בעזרת חברת פוליש יהלום היתרון
 מומחיות וניסיון
לחברות ליטוש רצפה טכנאים מיומנים בעלי ניסיון של שנים בשיקום רצפות. הם בקיאים בטיפול בסוגים שונים של רצפות ויכולים לספק פתרונות מותאמים אישית בהתאם לצרכי הריצוף הספציפיים שלכם. הם יודעים את הטכניקות והציוד הנכונים לשימוש כדי להשיג את התוצאות הרצויות, ומבטיחים את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבור הרצפות שלך.
חידוש רצפה על ידי חברת פוליש יהלום יכול לחסוך לכם זמן וכסף. במקום לנסות פרויקט ליטוש רצפה , שיכול לקחת זמן רב ולא לספק את התוצאות הרצויות, שכירת אנשי מקצוע מבטיחה תהליך מהיר ויעיל יותר. בנוסף, לנו  יש גישה לציוד וחומרים מתקדמים, שיכולים לחסוך לכם את עלות הרכישה או ההשכרה של כלים אלו.
חברת פוליש מקצועית יכולה לשפר משמעותית את מראה הרצפות שלכם על ידי הסרת שריטות, כתמים ופגמים אחרים. יתר על כן, הוא יכול גם לשפר את עמידות הרצפה ואת תוחלת החיים שלה על ידי איטום המשטח, ולהגן עליו מפני נזקים עתידיים. כתוצאה מכך, הרצפות שלכם ייראו חדשות ויחזיקו מעמד זמן רב יותר, מה שיעלה את ערך הנכס שלכם.
פתרונות ידידותיים לסביבה
חברות פוליש רבות מציעות פתרונות חידוש רצפה ידידותיים לסביבה הממזערים את השימוש בכימיקלים מזיקים ומפחיתים פסולת. ליטוש יהלומים, למשל, משתמש במים ובחומרי שוחק יהלומים, מה שהופך אותו לאופציה ידידותית לסביבה לשיקום רצפה.
סוגי רצפות שחברת פוליש יהלום  יכולה להתמודד איתם
 רצפות בטון – משטחי בטון מרצפות בטון מצוירות 
רצפות בטון ידועות בעמידותן וברבגוניותן. עם זאת, הם יכולים להיות עמומים ומוכתמים עם הזמן. חברת ליטוש יהלומים יכולה להחזיר את הברק והחלקות של רצפות הבטון על ידי השחזה, השחזה וליטוש פני השטח.
 רצפות שיש שיש טבעי אבן טבעית שיש קרמה מצפה חלילה טרוונטי בלו סטון
צפחה בזלת ועוד
שיש הוא חומר ריצוף יוקרתי ואלגנטי, אך הוא עלול להיות מועד לשריטות וכתמים. חברת ליטוש רצפה מקצועית יכולה לחדש את רצפות השיש שלכם על ידי הסרת פגמים והשבת הברק שלהם באמצעות ליטוש יהלומים.
רצפות גרניט אבן גרניט גרנט פורצלן ועוד
גרניט הוא בחירה פופולרית נוספת לריצוף בשל עמידותו ומראהו הייחודי. עם זאת, הוא יכול לאבד את הברק שלו עם הזמן. חברת ליטוש יהלומים יכולה לשחזר ביעילות את הברק והחלקות של רצפות הגרניט, ולגרום להן להיראות חדשות שוב.
רצפות טראצו מרצפות סומסום 
טראצו היא אפשרות ריצוף יפה ועמידה לאורך זמן העשויה מתערובת של שיש, קוורץ, גרניט וחומרים אחרים. עם הזמן, רצפות טרצו יכולות להיות עמומות ושחוקות. חברת ליטוש רצפה מקצועית יכולה להחיות את רצפות הטרצו שלכם על ידי ליטוש יהלומים, ולהבטיח שהן ייראו בתוליות ומתוחזקות היטב.

חידוש רצפה על ידי פוליש יהלום הוא השקעה מצוינת לשמירה על היופי ואריכות הימים של הרצפות שלכם. בין אם יש לכם רצפות בטון, שיש, גרניט או טראצו, ליטוש רצפה מקצועי יכול לשנות את החלל שלכם ולהעלות את ערך הנכס שלכם. לכן, אם הרצפות שלכם מתחילות להראות סימני שחיקה, שקלו לשכור חברת ליטוש רצפות אמינה שתחזיר את הברק והברק המקוריים שלהן.

חברת פוליש לרצפה מקצועית ואמינה

ידוע כי במהלך השנים רצפת הבית או המשרד נשחקת בגלל כל מיני גורמים וסיבות שונות- הנפוצה מבניהן היא גרירה של חפצים או רהיטים על הרצפה הוא שימוש בכיסאות גלגלים שהורסים את המרצפות והקרמיקה במיוחד במשרדים ובחדרי מחשבים. כדי לשמור על רצפת המבנה שברשותנו עלינו לבצע כל כמה שנים פוליש מקצועי על ידי חברת ניקיון מיומנת בעל ניסיון שתוכל לספק לנו מענה ולסייע לנו לחדש את המרצפות ולגרום להן להיראות כמו חדשות גם לאחר מספר שנים.

השוק מציע מגוון רחב של חומרי ניקוי ובעזרת פרסום טוב רוב האנשים חושבים שמדובר בחומרים מהפכניים שיצרו ברק על גבי המרצפות ויותירו שכבה שתגן על הרצפה לאור זמן, הטעות הזאת נפוצה בקרב הצרכנים, ידוע וברור שכדי לחדש את מראה הרצפה שנשחק במהלך הזמן יש צורך בביצוע פוליש מקצועי הנעשה על ידי חברת ניקיון המתמחה בתחום הפוליש. פוליש מקצועי נעשה על ידי שימוש בחומרים פעילים בשילוב עם קרצוף הרצפה על ידי מכונת פוליש מקצועית שבנויה כך שבתחתיתה ישנו פד עדין שמסתובב בתנועות מעגליות במהירות ועל ידי כך בעצם יוצר את השינוי ואת הברק שמתקבל בסופו של דבר.

ישנם מגוון סוגים של פוליש מקצועי, יש צורך לדעת על איזה סוג של רצפה מדובר כדי להתאים למרצות את סוג הפוליש הנדרש, שני סוגי הפוליש העיקריים ביותר אלו הפוליש קריסטל והפוליש ווקס הוותיק יותר, שני סוגי הפוליש הללו בעזרת עבודה מקצועית מצליחים להביא שינוי אדיר והרצפה תראה מבריקה ובעלת מראה קריסטלי בתום ביצוע הפוליש והתוצאה נשמרת לתקופה שבין שנה לשלוש שנים, תלוי כמובן במספר השכבות שבוצעו על גבי המשטח ובסוג הפוליש שבוצע. רצפות קרמיקה וגרניט פורצלן אינן מתאימות לביצוע פוליש מקצועי מסוגי הפוליש שהזכרנו לעי"ל, לגבי שימור עבודת פוליש מקצועי שביצענו כמובן שיש צורך בתחזוק ובניקיון בעזרת חומרים ידידותיים למרצפות. אם בחרתם לבצע פוליש מקצועי על ידי חברת ניקיון בעלת ניסיון בתחום הפוליש כדי שתעזרו באנשי המקצוע בכדי לקבל טיפים שיסייעו לנו לשמור על פוליש מקצועי שנעשה ברצפת ביתנו.

איך לבחור את חברת הפוליש הנכונה?

קודם כל זה ברור לכם שפעם בשנה אתם חייבים לעשות פוליש לרצפה! ואתם שואלים בטח למה?

אז קודם כל הברקה! מי לא רוצה להיכנס לבית נקי מבריק ומרשים

שנית חיסכון בכסף! אל תגיעו למצב שאתם צריכים להחליף את רצוף הבית בעקבות הזנחה

אז שימו לב ישנם הרבה אני בשוק שיעשו לכם עבודה שכנראה תפגע לכם ברצפה

לפני שאתם בוחרים חברה לניקיון פוליש: בדקו וותק בשוק, עבודות קודמות, חפשו בגוגל ביקורות והמלצות.

איזה שירותים חברת פוליש יכולה להציע לכם?

אז הרשימה ארוכה! אבל חברת פוליש שמכבדת את עצמה תציע לכם שירותים כמו ליטוש, פוליש בסוגים שונים פתרונות הברקה ועוד.

למה לבחור בחברת פוליש יהלום?

פוליש יהלום היא החברה החזקה ביותר בשוק הפוליש בישראל, עם ניסיון ומקצועיות של 20 שנה בתחום 

מאות אלפי לקוחות בשוק הפרטי והעסקי 

פוליש יהלום בהובלת תומר עוז תעשה לך את עבודת הפוליש הכי טובה שיש בשוק.

אז מה אתם עדיין פה? התקשרו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם

 פוליש יהלום אחרינו הבית ימשיך להבריק לעוד הרבה שנים!

054-5906476 בפריסה ארצית!

תפריט נגישות