פוליש לבית ולדירה

פוליש לבית ולדירה

כל הרצפות בבית כבר מלוכלכות דהויות וחסרות ברק? תוך מספר שעות גם הבית שלכם יראה אחרת. תנו לנו למצוא עבורכם את המקצוענים ביותר המתמחים בפוליש לדירה ולא תצטערו. השאירו שם וטלפון בטופס המקוון!

פעמים רבות המרצפות בדירה נראות במצב מוזנח ודהוי עם לכלוך שאינו יורד בדרך הרגילה ומחייב הזמנה של פוליש מקצועי. לדוגמא אם אתם נכנסים לדירה חדשה ומעוניינים כי הרצפות יבריקו גם הן כמו חדשות או אם אתם מעוניינים שכל הארונות בבית במטבח ובאמבטיה יהיו נקיים ומבריקים.

לברור פרטים נוספים ולקבלת הצעות מחיר אטרקטיבית השאירו עוד היום שם ומספר טלפון ליצירת קשר וגם הדירה שלכם תבריק מניקיון!

מהו פוליש לדירה?
כאשר מזמינים פוליש מקצועי מתכוונים לכך שאנשי המקצוע המיומנים והמתמחים בתחום יבריקו את הרצפות וינקו אותן ניקיון עמוק ויסודי שיותיר את המרצפות ומשטחי הדריכה ללא שום שאריות לכלוך ומבריקות כמו חדשות. בנוסף לניקוי המרצפות, בעלי המקצוע ינקו גם את כל הרהיטים שבביתכם, את הדלתות החלונות ואת האמבטיות וחדר השירותים.

חשוב להזמין פוליש לדירה רק מחברה מקצועית על מנת שלא לגרום נזק לרצפות על ידי שימוש בציוד לא מקצועי. לפני שאתם בוחרים בבעל מקצוע בקשו המלצות מלקוחות מרוצים וערכו סקר שוק על מנת לקבל מספר הצעות מחיר.

מחיר ממוצע של פוליש מקצועי לכל הדירה נע בין 15-25 שקלים לכל מ"ר. חשוב שתוודאו מראש כי הצעת המחיר מפורטת וכוללת בדיוק מה החברה מנקה עבורכם- רצפות, ארונות, כיורים וברזים, תריסים דלתות וחלונות וארונות במטבח

דילוג לתוכן