חידוש מרצפות

חידוש מרצפות זה המומחיות שלנו!

חידוש מרצפות ישנות: חברתנו מספקת פתרונות לחידוש מרצפות שנפגמו ונשחקו במשך השנים יש מגוון שיטות לחידוש הרצפה, כל פעולה של פוליש או ליטוש מצריך התאמה של הטיפול לסוג הריצוף וכמובן להתאים את סוג החומרים והציוד הנדרש כל מנת להשיג תוצאות טובות שיגנו על האריח לאורך שנים.

חידוש רצפה בעזרת ליטוש יהלום

ליטוש יהלום  מתבצע לפי שלבים ודרגות ליטוש שונות בכדי "לגלח" שכבה מהרצפה בין אן מדובר על רצפת שיש או מרצפות אבן וגם מרצפות בטון, ההצלחה להשיג תוצאות טובות מצריך ניתור  של הבעיה לדוגמה: הסרת שריטות מרצפה מצריך ליטוש בעזרת אבן יהלום בדרגה גסה יותר מאשר ליטוש להסרת כתמים, פרמטר נוסף כמו שהזכרנו קודם זה סוג הריצוף שמצריך חידוש לדוגמה: ליטוש מרצפות מצוירות כאן נדרש דיוק ומיומנות ללא פשרות! וזה מפני שברצפות מעוטרות \ מצוירות אין הרבה מקום "לגלח" מהרצפה לכן מדובר בליטוש בעזרת מכונה מיוחדת לצד אבני יהלום יעודים בכדי לא למחוק את כל העיטור!
שימו לב ♥  פעולה זאת מומלצת רק בחברה מקצועית בעלת ניסיון בליטושים
כאן אין דרך חזרה, אם הליטוש היה אגרסיבי מידי אין  אופציה
לתקן כי למעשה הדוגמה נמחקה.
בתמונה לפני אחרי חידוש מרצפות מצורות

חידוש רצפה בעזרת ליטוש יהלום

בניהול של תומר עוז מומחה לעיבוד אבן ושיש מספק חידוש למרצפות שניזוקו מחומר כימי, מרצפות עם שריטות רצפה שנפגמה באופן קשה מחומצת מלח וכמובן שחזור מרצפות מצוירות שנפגמו חידוש מרצפות פגומות זה המומחיות שלנו!

בתמונה  לפני אחרי פוליש לטרצו

פוליש יהלום – חידוש רצפה 
חברתנו מספקת חידוש לכל סוגי המשטחים וטיפול לכל סוגי הרצפות בבית ובעסק אנו משתמשים בחומרי ההברקה המשובחים ביותר והמתאימים אישית לכל סוג מרצפה כזה הוא אחר.אנו מתמחים בפוליש לרצפות לכל סוגי האבן השיש והגרניט
פוליש מיוחד לריצוף טרצו הוא למעשה פוליש הקריסטל שמחדש ומבריק את הטרצו עד לתוצאה מבריקה במיוחד.מומחים לפוליש למרצפות סומסום וביצוע ליטוש למרצפות סומסום בעזרת קרצוף וטיפול מונע ספיגה ע"י סילר.
פוליש לאבן טרקוטה וחידוש רצפת טרקוטה זה עסק למומחים בלבד את הטרקוטה צריך להכיר ולדעת באיזה חומרי ניקוי מותר לקרצף הטרקוטה היא אבן רגישה וחומר אינו מתאים יכול לתקוף ולהרוס את האבן. פוליש יהלום מבטיחים לכם אחריות מלאה על כל ביצוע עבודת פוליש וחידוש רצפה וכמובן גם הסבר מדויק איך לתחזק את המרצפות.חידוש ריצוף הן למעשה הדבר החשוב ביותר לתחזוק ולשימור המרצפות בביתכם פוליש יהלום ליטוש שיש אומנות בחידוש ריצוף

 חידוש מרצפות והסרת כתמים

לכל סוגי המרצפות טרצו פרלטו אריחי בטון ועוד.
חידוש לרצפה יש מספר שיטות לחידוש הרצפה הטיפול העדין למקרים של רצפה שפשוט אין לה ברק היה פעולה פשוטה יחסית מדובר על תהליך
של ביצוע הברקה קריסטלית.
אם מדובר ברצפה שנפגמה מחומרים חריפים כאן כבר אנו מדברים על טיפול שנקרא ליטוש יהלום, למעשה ליטוש זה שיוף של הרצפה הסרה של השכבה העליונה וגלוי "השכבה החדשה" בפעולה של ליטוש מרצפות אנו מסירים כתמים קשים כמו כתמי חלודה הסרת כתמי

חומצת מלח שתקפה את האבן.הפעולת הליטוש משחזרת את הרצפה למצב חדשני מתאים לכל סוגי המרצפות חברתנו מתמחה בליטוש וחידוש לכל סוגי הרצפות אנו מספקים שרותי ליטוש לרצפות עדינות שנפגמו כמו למרצפות סומסום שניזוקו למידע נוסף צרו איתנו קשר.אנו מספקים את שרותינו בפריסה ארצית.

שאלות ותשובות נפוצות

האם אפשר לחדש את כל סוגי המרצפות?
. בגדול כן ניתן לחדש ולשחזר את כל סוגי האריחים בין אם מדובר על אריחי בטון, מרצפות טרצו, ריצוף שיש ישן ואבן טבעית,
יש סוגי אריחים מסוג מרצפות פורצלן מבריקות שמקורן בסין, אריחים אלו אם ספגו כתמים, לא ניתן להסירם וזאת בגלל שאין אופציה ללטש אותם.

האם חידוש מרצפות כרוך באבק?
. לרוב ניתן לבצע ליטוש יהלום תהליך זה אינו גורם אבק וניתן לשלב
את חידוש הריצוף בבית מרוהט.
יחד אם זאת למי שרותה לבצע ליטוש ואטימת חריצים בדבק שיש פעולת
ניסור הפוגות הכן כרוכה באבק.

חידוש מרצפות כמה זה עולה?
. מחיר של הטיפול לניקוי וחידוש הרצפה אינו יכול להיות מחיר קבוע
ישנם הרבה משתנים כמו: מה גודל המשטח? איזה סוג של ריצוף?
האם יש כתמים שחדרו עמוק לרצפה? כל אלה משנים את סוג הפעולה
וכמובן את המחיר, יחד אם זאת אנו פוליש יהלום מספקים מחירים הגונים
וטיב מעולה וזה לא סיסמה זה הדרך שלנו:)

חייגו ישיר 054-5906476

דילוג לתוכן