ליטוש מרצפות

 ליטוש מרצפות פוליש יהלום


חברתנו קיימת כבר שלושה עשורים ליטוש זה פעולה חודרנית שיש לבצע בדיקנות עבודה לא מקצועית יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך! לכן בעת הזמנת חברת ליטוש מרצפות תלכו רק על חברה וותיקה המתמחה בכך. ליטוש מרצפות יש שתי סוגי ליטוש האחד עדין יותר הנקרא בשם ליטוש יהלום. הליטוש השני נקרא בשם ליטוש אבן.

מתי צריך ליטוש באבן
ומתי ליטוש יהלום?

ליטוש יהלום: מדובר על תהליך של הסרת שכבה עליונה של הרצפה, ליטוש זה מסיר כתמים קשים הסרת שריטות עדינות, הורדת חספוס ושחיקה של הרצפה, מתאים גם למקומות שהאבן נשחקה בעת גרירת חפצים כבדים או לחילופין היכן שהיה כסא של מחשב עם גלגלים שאכל את האבן. הליטוש יהלום מתבצע בעזרת דסקיות יהלום פעולה זאת אינה מלכלת וכאינה מזיקה לרצפה למעשה ליטוש משדרג את האבן מסיר שכבה של 0.5 מקרון מהגלדזורה מה שחושף את השכבה החדשה. בתהליך של ליטוש יהלום אפשר גם לשלב תיקוני הרצפה בדבק שיש היכן שיש חורים סדקים ולאחר מכן מבצעים את הליטוש מה שמאחד את המשטח ומשדרג את הריצוף באפון משמעותי מתאים לרצפה ישנה שניזוקה מחומרים כימיים ועוד..
הפעולה של הליטוש השני נקראת ליטוש באבן כאן מדובר בליטוש עמוק יותר
ועד ליישר רצפה לא ישרה וגם לאטום את הפוגות (חריצים בין הרצפה) ליטוש זה כרוך באבק ומתאים לכל סוגי הרצפות שיש ואבן.
ליטוש אבן מבצעים גם על רצפה חדשה שרוצים לתת למשטח מראה הסטטי ללא פוגות.

איך מבצעים ליטוש מרצפות אבן


. פתיחת פגות בחורץ ובעזרת דיסק יהלום.  שאיבת המשטח. התאמת גוון של דבק שיש לסוג האריחים, מלוי הפוגות. לאחר מכן מתחילים ללטש במכונת ליטוש יש צורך בחיבור תלת פאזי, הליטוש מתבצע ב -8 דרגות ליטוש מהגרעין המסיבי ביותר עד לליטוש בגרעין העדין ביותר. לאחר גריסת האבן וביצוע העיבוד מבצעים פעולה המגנה על המרצפות מדובר על צפוי בסילר או בביצוע קריסטל עם סילר לרמת גימור מבריק במיוחד חברתנו פוליש יהלום מתמחה בעיבוד וחידוש לכל סוגי המרצפות. אנו מבצעים עבודות ליטוש שיש ואבן לכל סוגי האריחים, מעבר לביצוע ליטוש רצפה החברה מספקת פתרונות לחידוש מדרגות שניזוקו, ריצוף חוץ שנפגם מהשמש הכולל חומר נגד החלקה.
לאחר ביצוע עבודת הליטוש אנו ממליצים לבצע הברקת רצפות הפעולה של ההברקה בשילוב עם הליטוש מספקת מראה מרשים במיוחד שיגן גם על האריחים לאורך שנים רבות. אנו ממלצים על פוליש קריסטל למראה מבריק ומרשים.
למי שרוצה רמת גימור מט או מט משי יש פתרון בצפוי סילר ניתן  לישלוט ברמת ההברקה לפי דרישת הלקוח.
לפני אחרי ליטוש מרצפות שיש + פוליש קריסטל

ליטוש יהלום – ליטוש  עדין הנועד להסיר שכבה קלה.

תהליך ליטוש יהלום מתבצע בכמה שלבים חברתנו מתמחה בליטוש מרצפות הליטוש מתבצע בעזרת מלטשות והרעיון להסיר שכבה מהאבן במידה והמרצפות שוחוקת ופגומות
הליטוש מתאים לכל סוגי האבן והשיש שהמראה שלהם שחוק וללא ברק ליטוש מרצפות ניתן גם להוריד שריטות ולשחזר מרצפות פגומות.
יש מספר דרגות של ליטוש מרצפות כל ליטוש מסיר שכבה יש ליטושים חודרנים יותר ויש פחות
אנו חברת ליטוש מקצועת מספקת תיקון וחידוש לכל סוגי המרצפות


בתמונה לפני \ אחרי ליטוש שיש נורו
שנפגם
ממסיר אבנית

ליטוש מרצפות הכנו לכם הסבר מפורט!

ליטוש בד שמיר – הוא הליטוש העדין ביותר מסיר בעיקר שאריות של בניה צבע מלט ולכלוך שנספג במרצפות ליטוש זה כבר פחות פופולרי בעשור האחרון מפני שיש חסרון לליטוש בבד שמיר ליטוש זה לא מסיר שכבה מהרצפה אלה רק שכבה שנוספה עם השנים.ליטוש יהלום – ליטוש ברשתות יהלום מסיר שומנים ווקסים סילרים ישנים ושכבות שהצטברו על המרצפות לאורך שנים בליטוש זה ניתן גם להסיר כתמים קשיים! ליטוש ברשת יהלום יעיל מאוד לתיקון וחידוש מרצפות שחוקות, ליטוש ברשת יהלום יש מספר דרגות ליטוש כל דרגה מותאמת לסוג הרצפה או הרמה שצריך "לגלח מהאבו"

ליטוש אבן– ליטוש באבני יהלום הכולל חריצה ומלוי של המרווחים בדבק שיש ליטוש זה הוא החודרני ליטוש משטחי אבן היא פעולה כמעט הכרחית הן כאשר מדובר על רצפה חדשה לחלוטין ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר על רצפה בת כמה שנים. כדאי לדעת שבמיוחד כאשר מדובר על רצפה בת כמה שנים- במידה והרצפה נשחקה, איבדה מהברק המקורי שלה או נפגמה בצורה כזאת או אחרת- לא צריך לרוץ ולהחליף רצפה,

במה עוזר ליטוש רצפה?

ליטוש יוכל להביא לכם תוצאות מרהיבות אשר יגמרו לרצפה שלכם להראות ממש כמו חדשה! ליטוש אבן יחזיר לרצפה שלכם את הברק הראשוני שהיה לה עוד כשרק התקנתם אותה. ליטוש מרצפות היא פעולה אשר מטרתה היא ללטש ולחדש את הרצפה הקיימת, כאשר פעולה זו  רלוונטית הן במקרים של התקנת רצפה חדשה וכך גם במקרים של רצפה ישנה ומיושנת, הכיצד ? ריצוף הוא לעולם אינו מדע מדוייק וגם אם הוא נעשה בידי אמן אמיתי, הרי שבתהליך הריצוף עצמו תמיד עלולות להיווצר בעיות שונות, בין אם תהיינה אלה שריטות על האריחים, חריצים, חוסר אחידות בגובה בין האריחים השונים וכיוצא בזה. על מנת להפוך את הרצפה למושלמת מומלץ לבצע ליטוש אבן לאחר ביצוע הריצוף.
כמה דברים שכדאי לדעת על ליטוש אבן ניתן לקרוא כאן >  ליטוש אבן


לפני אחרי ליטוש מרצפות ביהלום לאבן טבעית

ליטוש אבן לא עושים מיד עם סיום עבודת הריצוף,. במידה ומדובר על רצפה חדשה שרק הותקנה יש להמתין פרק זמן של כ- שבועיים  לפחות, על מנת להבטיח שהרצפה יבשה ושאין לחות  כפי שהיא צריכה, בשביל להבטיח את השלמתו של תהליך ליטוש אבן
על הצד הטוב ביותר.

ליטוש אבן בשונה מליטוש יהלום  הינו תהליך אשר מותיר אחריו לכלוך ואבק ועל כן מומלץ במידה ומדובר על שיפוץ כולל לבית, לסיים קודם עם כל עבודות השיפוץ בבית, לבצע ליטוש אבן ורק לאחר מכן לצבוע את הדירה. ביצוע עבודות בניין לאחר סיום הריצוף והפוליש עלול לפגוע באריחים עצמם, בעוד שהאבק שיעלה לאחר עבודת הליטוש יפגע בצבע החדש. בעל מקצוע מיומן יוכל להדריך אתכם צעד אחר צעד בדבר סדר העדיפויות בתהליך השיפוץ והיכן יש לשלב את שלב ליטוש האבן. לאחר הליטוש אנו ממלצים על פוליש קריסטל למראה מבריק ומרשים.
למידע נוסף עבור ליטושים > ליטוש בטון ליטוש אבן ליטוש מדרגות

למי שרוצה רמת גימור מט או מט משי יש פתרון בצפוי סילר ניתן לישלוט ברמת ההברקה לפי דרישת הלקוח .תיאור בסרטון ליטוש יהלום עדין הסרת שכבה שהשחירה.

להזמת ליטוש יהלום לרצפה או ליטוש באבן צרו איתנו קשר 0545906476