ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות לכל
סוגי הריצוף שיש ואבן


חברתנו קיימת כבר שלושה עשורים!
ליטוש זה פעולה חודרנית שיש לבצע בדייקנות. עבודה לא מקצועית יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך! לכן, בעת הזמנת חברת ליטוש מרצפות תלכו רק על חברה וותיקה המתמחה בכך. לליטוש מרצפות יש שתי סוגי ליטוש, האחד עדין יותר הנקרא בשם ליטוש יהלום, הליטוש השני נקרא בשם ליטוש אבן.

מתי צריך ליטוש באבן
ומתי ליטוש יהלום?

ליטוש יהלום: מדובר על תהליך של הסרת שכבה עליונה של הרצפה, ליטוש זה מסיר כתמים קשים, הסרת שריטות עדינות, הורדת חספוס ושחיקה של הרצפה, מתאים גם למקומות שהאבן נשחקה בעת גרירת חפצים כבדים, או לחילופין, היכן שהיה כיסא של מחשב עם גלגלים שאכל את האבן. הליטוש יהלום מתבצע בעזרת דסקיות יהלום, פעולה זו אינה מלכלכת ואינה מזיקה לרצפה, למעשה ליטוש משדרג את האבן ומסיר שכבה של 0.5 מקרון, מי הגלזורה מה שחושף את השכבה החדשה, בתהליך של ליטוש יהלום אפשר גם לשלב את תיקוני הרצפה בדבק שיש היכן שיש חורים וסדקים, לאחר מכן מבצעים את הליטוש, מה שמאחד את המשטח ומשדרג את הריצוף באופן משמעותי מתאים לרצפה ישנה שניזוקה מחומרים כימיים ועוד…
הפעולה של הליטוש השני נקראת ליטוש באבן, כאן מדובר בליטוש עמוק יותר
ועד ליישר רצפה לא ישרה וגם לאטום את הפוגות (חריצים בין הרצפה), ליטוש זה כרוך באבק ומתאים לכל סוגי הרצפות שיש ואבן.
ליטוש אבן מבצעים גם על רצפה חדשה שרוצים לתת למשטח מראה אסתטי ללא פוגות.

איך מבצעים ליטוש מרצפות?


 פתיחת פוגות בחורץ ובעזרת דיסק יהלום, שאיבת המשטח, התאמת גוון של דבק שיש לסוג האריחים ומילוי הפוגות. לאחר מכן מתחילים ללטש במכונת ליטוש, יש צורך בחיבור תלת פאזי, הליטוש מתבצע ב-8 דרגות ליטוש מהגרעין המסיבי ביותר עד לליטוש בגרעין העדין ביותר. לאחר גריסת האבן וביצוע העיבוד מבצעים פעולה המגנה על המרצפות, מדובר על ציפוי בסילר או בביצוע קריסטל עם סילר לרמת גימור מבריק במיוחד. חברתנו פוליש יהלום מתמחה בעיבוד וחידוש לכל סוגי המרצפות. אנו מבצעים עבודות ליטוש שיש ואבן לכל סוגי האריחים, מעבר לביצוע ליטוש רצפה החברה מספקת פתרונות לחידוש מדרגות שנפגמו, ריצוף חוץ שנפגם מהשמש הכולל חומר נגד החלקה.
לאחר ביצוע עבודת הליטוש אנו ממליצים לבצע הברקת רצפות, הפעולה של ההברקה בשילוב עם הליטוש מספקת מראה מרשים במיוחד שיגן גם על האריחים לאורך שנים רבות. אנו ממליצים על פוליש קריסטל למראה מבריק ומרשים.
למי שרוצה רמת גימור מט או מט משי יש פתרון בציפוי סילר, ניתן לשלוט ברמת ההברקה לפי דרישת הלקוח. 

ליטוש יהלום – ליטוש  עדין הנועד להסיר שכבה קלה.

תהליך ליטוש יהלום מתבצע בכמה שלבים, חברתנו מתמחה
בביצוע ליטוש מרצפות ישנות הליטוש מתבצע בעזרת מלטשות והרעיון להסיר שכבה מהאבן במידה והמרצפות שחוקות ופגומות,
הליטוש מתאים לכל סוגי האבן והשיש שהמראה שלהם שחוק וללא ברק. בליטוש מרצפות ניתן גם להוריד שריטות ולשחזר מרצפות פגומות.
יש מספר דרגות של ליטוש מרצפות, כל ליטוש מסיר שכבה, יש ליטושים חודרניים יותר ויש פחות.
אנו חברת ליטוש מקצועית מספקת תיקון וחידוש לכל סוגי המרצפות.


בתמונה לפני \ אחרי ליטוש שיש נורו
שנפגם
ממסיר אבנית

ליטוש מרצפות הכנו לכם הסבר מפורט!

ליטוש בד שמיר – הוא הליטוש העדין ביותר, מסיר בעיקר שאריות של בניה צבע מלט ולכלוך שנספג במרצפות, ליטוש זה כבר פחות פופולרי בעשור האחרון מפני שיש חסרון לליטוש בבד שמיר, ליטוש זה לא מסיר שכבה מהרצפה אלא רק שכבה של שאריות בנייה.

ליטוש יהלום – ליטוש ברשתות יהלום מסיר שומנים, ווקסים, סילרים ישנים ושכבות שהצטברו על המרצפות לאורך שנים, בליטוש זה ניתן גם להסיר כתמים קשים! ליטוש ברשת יהלום יעיל מאוד לתיקון וחידוש מרצפות שוחקות, לליטוש ברשת יהלום יש מספר דרגות ליטוש, כל דרגה מותאמת לסוג הרצפה או הרמה שצריך "לגלח מהאבן"

ליטוש אבן– ליטוש באבני יהלום הכולל חריצה ומילוי של המרווחים בדבק שיש, ליטוש זה הוא החודרני ביותר, ליטוש משטחי אבן זו פעולה כמעט הכרחית, כאשר מדובר על רצפה חדשה לחלוטין במיוחד כאשר מדובר על רצפה בת כמה שנים. כדאי לדעת שבמיוחד כאשר מדובר על רצפה בת כמה שנים- במידה והרצפה נשחקה, איבדה מהברק המקורי שלה או נפגמה בצורה כזאת או אחרת- לא צריך לרוץ ולהחליף רצפה.

במה עוזר ליטוש רצפה?

ליטוש יכול להביא לכם תוצאות מרהיבות אשר יגרמו לרצפה שלכם להראות ממש כמו חדשה!  ליטוש אבן יחזיר לרצפה שלכם את הברק הראשוני שהיה לה עוד שרק התקנתם אותה. ליטוש מרצפות היא פעולה אשר מטרתה היא ללטש ולחדש את הרצפה הקיימת, כאשר פעולה זו רלוונטית במקרים של התקנת רצפה חדשה וכך גם במקרים של רצפה ישנה ומיושנת, כיצד ? ריצוף הוא לעולם אינו מדע מדויק וגם אם הוא נעשה בידי אמן אמיתי, הרי שבתהליך הריצוף עצמו תמיד עלולות להיווצר בעיות שונות, בין אם יש שריטות על האריחים וחריצים, חוסר אחידות בגובה בין האריחים השונים וכיוצא בזה. על מנת להפוך את הרצפה למושלמת מומלץ לבצע ליטוש אבן לאחר ביצוע הריצוף.
כמה דברים שכדאי לדעת על ליטוש אבן ניתן לקרוא כאן >  ליטוש אבן

מה זה ליטוש מרצפות?

ליטוש מרצפות זו שיטה שבה איש מקצוע משתמש במכונה מיוחדת ומשייף את השכבה העליונה של הרצפה שלכם, ליטוש מרצפות גורם למראה אסטטי ונקי, ומייצר ברק ויופי בבית.

בעזרת הליטוש נוכל להסיר כתמים קשים שנוצרו עם השנים על הרצפה, חשוב מאוד לבצע ליטוש מרצפות, על מנת להאריך את אורך חייה הריצוף.

על מה ניתן לבצע את פעולת הליטוש?

ליטוש מדרגות- אם אתם מרגישים שהמדרגות שלכם זקוקות לחידוש, כדאי לשקול ליטוש מדרגות. חידוש מדרגות נעשה באמצעות מכונה מיוחדת, שמשייפת את המדרגה, מורידה כתמים עקשנים שלא ירדו בניקיון רגיל.

האם אפשר לעשות ליטוש לבד?

קודם כל לא! חשוב מאוד לקחת בעל מקצוע, שיודע לבצע את עבודת הליטוש בצורה מקצועית, כל זאת על מנת לא לפגוע במשטחים.

אל תתפשרו ותתקשרו עכשיו אלינו.

כמה עולה ליטוש?

מחיר של ליטוש מרצפות תלו בכמה גורמים שונים כמו מצב הרצפה, גודל הבית ועוד המחירים  נעים בין 50 -30 למטר מרובע

אנחנו עובדים עם המכונות והחומרים הכי מקצועיים בשוק, לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע או חברת שתעשה לכם את עבודות הליטוש בדקו את אמינותה ע"י עבודות, לקוחות ממליצים וניסיון.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו עכשיו!

חידוש מרצפות בעזרת ליטוש אבן?

ליטוש אבן לא מבצעים מיד בסיום עבודת הריצוף, במידה ומדובר על רצפה חדשה שרק הותקנה יש להמתין פרק זמן של כ-שבועיים לפחות, על מנת להבטיח שהרצפה יבשה ושאין לחות כפי שהיא צריכה, בשביל להבטיח את השלמתו של תהליך ליטוש אבן על הצד הטוב ביותר.

ליטוש אבן בשונה מליטוש יהלום הינו תהליך אשר מותיר אחריו לכלוך ואבק ועל כן מומלץ במידה ומדובר על שיפוץ כולל לבית, לסיים קודם עם כל עבודות השיפוץ בבית, לבצע ליטוש אבן ורק לאחר מכן לצבוע את הדירה. ביצוע עבודות בניין לאחר סיום הריצוף והפוליש עלול לפגוע באריחים עצמם, בעוד שהאבק שיעלה לאחר עבודת הליטוש יפגע בצבע החדש. בעל מקצוע מיומן יוכל להדריך אתכם צעד אחר צעד בדבר סדר העדיפויות בתהליך השיפוץ והיכן יש לשלב את שלב ליטוש האבן. לאחר הליטוש אנו ממליצים על פוליש קריסטל למראה מבריק ומרשים.
למידע נוסף עבור ליטושים > ליטוש בטון ליטוש אבן ליטוש מדרגות.

למי שרוצה רמת גימור מט או מט משי יש פתרון בציפוי סילר ניתן לשלוט ברמת ההברקה לפי דרישת הלקוח. 

להזמת ליטוש יהלום לרצפה או ליטוש באבן צרו איתנו קשר 0545906476

בסרטון הדגמה ליטוש בטון

דילוג לתוכן