פוליש לרצפת אבן

פוליש לרצפת אבן

טיפ מס’ 1: לבצע את הפוליש רק לאחר עבודות השיפוץ והצבע בביתכם
התזמון של ביצוע הפוליש  לרצפת אבן הוא חשוב מאין כמוהו: קודם כל, אתם רוצים לבצע את הפוליש בביתכם רק לאחר שהסתיימו כל עבודות השיפוץ והצבע, המרצפות נקיות ואין כל סכנה כי שוב יתלכלכו מחומרים שונים אשר יהרסו את הפוליש. בנוסף לכך, על המרצפות כולן להיות נגישות לבעל המקצוע, על מנת שהוא יוכל לנקות בפוליש כל מרצפת ומרצפת, ולא ישאיר מרצפות לא נקיות – לכן עליכם לבצע פינוי תכולת דירה לפני הזמנת ביצוע הפוליש.

טיפ מס’ 2: להשתמש במגן פוליש לאחר ביצוע עבודת הפוליש
בקשו מחברת הפוליש שלכם לשים לכם על המרצפות מגן פוליש לאחר ביצוע העבודה. מגן הפוליש ישמור על המרצפות שלכם מבריקות וזוהרות לאורך יותר זמן.

טיפ מס’ 3: טאטוא יום יומי של המרצפות יתרום לשימור פוליש לרצפה
אין מה לעשות – בשביל יופי צריך לעבוד: על מנת שהפוליש יישמר במצב הטוב ביותר שלנו, עליכם לטאטא את המרצפות שלכם מדי יום, ולהעיף משם את גרגרי החול והאבק אשר שוחקים את הפוליש ואת המגן שלו, ועלולים לגרום למרצפת להיות הרבה פחות מבריקה.

טיפ מס’ 4: כל סוג נוזל שאינו מים יש לנגב מים מן המרצפות
נשפך לכם משהו, שאיננו מים רגילים, על המרצפות? מהרו לספוג ולנגב אותו! בייחוד אם מדובר על נוזלים צבעוניים מאוד כמו למשל יין, קולה, ומיצים אחרים, אשר מחלחלים אל תוך המרצפות, הורסים את שכבת המגן ואת שכבת הפוליש, ולמעשה צובעים את המרצפת מבפנים בצורה שלא מאפשרת הסרת הצבע בדרכים קונבנציונליות.

טיפ מס’ 5: אין מנוס מלבצע הברקת פוליש לרצפת אבן מדי כמה שנים
לאחר מספר שנים, הפוליש ידהה מאליו והמרצפות יחזרו להיות פחות ופחות מבריקות, לא משנה עד כמה אתם תשקיעו בשמירתו. לכן, יש להכיר בעובדה כי אחת לכמה שנים יש לבצע פוליש מחדש.

לסיכום כדאי לשמור על האריחים בבית או בעסק ולתחזק כל מספר שנים
בכדי לשמר על מראה הרצפות. למידע  נוסף / הזמנת פוליש או ליטוש צרו איתנו קשר