פוליש לרצפה ביבנה

מחפשים פוליש ביבנה? הגעתם למקום הנכון פוליש יהלום!

פוליש לרצפה הוא תהליך חיוני וחשוב עבור כל רצפה, שבמהלך השנים נשחקת, מתעקמת, משתנה, מתלכלכת ומגיבה אל הסביבה. אך על מנת להבטיח שביצוע פוליש לא יהיה לשווא, חשוב להתאים אותו היטב אל סוג הרצפה, אל תנאי השטח ואל הצרכים השונים של דיירי הבית או בעלי המשרד לו הוא מיועד.

פוליש לרצפה ביבנה והסביבה + ליטוש מרצפות

חברתנו מספקת פוליש לרצפות ביבנה והסביבה, החברה מתמחה בליטוש מרצפות
תיקון מרצפות פגומות + תיקון חורים לכל סוגי הרצפות.
לפני \ אחרי פוליש לרצפת פרלטו ישן

המכנה המשותף בין כל סוגי פוליש יהלום הוא המטרה שלשמה נועד: חידוש ורענון הרצפה,
העלמה של כתמים באמצעות קרצוף, מתוך מטרה להסיר לכלוכים, להשיב לרצפה את הברק שלה וכן
לשמר אותה לאוך זמן. אך כיום על מנת להגיע לתוצאה של פוליש איכותי, כבר יש יותר מדרך אחת. כיום ישנם מספר סוגי פוליש, שחשוב להכיר על מנת להתאים נכון בין סוג פוליש מבוקש ובין אופי המרצפות והחלל.

לדוגמא, כיום ישנו פוליש ווקס שהוא למעשה תהליך שבמהלכו משייפים את המרצפות ומבריקים אותן עם ווקס, שהוא חומר העשוי משעווה שעברה התכה בחום. כל פוליש ווקס כולל קודם כל נקיון של הרצפה בעזרת מכונת סקוץ' ברייט, ולאחר מכן מריחה של שכבה מהווקס, שמעניק לרצפה תחושה נקייה ומראה מבריק, וכן הגנה מפני כתמים ולכלוכים.

בנוסף ישנו פוליש קריסטל שמתאים בעיקר למרצפות מסוג קריסטל, והוא פוליש שמתבסס על החומר מגנזיום. בתהליך של פוליש קריסטל מוחדר המגנזיום אל המרצפות בעזרת צמר פלדה, וכך מגן החומר על הרצפה ומעניק לה מראה זוהר ומבריק. סוג זה של פוליש נחשב לעמיד יותר אך מחייב תחזוקה של שטיפה בחומרים ייעודיים.

סוג פוליש נוסף הוא הפוליש האקרילי, שמתאים לכל סוג משטח חוץ מקרמיקה או גרניט פורצלן. תהליך זה של פוליש אוטם את הרצפה לשם מניעת לכלוכים ואבק, וכך נטרול של סימני גרירה או עקבות על גבי הרצפה. בנוסף פוליש אקרילי הוא עמיד בפני חומרים מחטאים ולכן מגן על המרצפות מפני שחיקה.

פוליש יהלום איכות ושרות ברמה גבוה

אם אתם מרגישים כי אתם זקוקים לביצוע פוליש לבית אך לא בטוחים איזה סוג פוליש יתאים לכם ביותר, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לבחור חברה מקצועית, שתוכל לסייע לכם ולהתאים עבורכם את סוג הפוליש,
את אופי והיקף העבודה ואת חומרי העבודה – אל סוג המרצפות. חברת יהלום הינה חברה המתמחה בביצוע פוליש מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם, שימוש בחומרים הנכונים, וביצוע פוליש עדין ובעל גימור מושלם, ללא גרימת נזק למרצפות או לסביבת הבית. הניסיון הרב שלנו, המכשור המקצועי שלנו והידע המקיף שלנו בתחום, הם שהופכים אותנו לכתובת הנכונה עבורכם.
אנחנו בחברת יהלום, נשמח לספק לכם פוליש המותאם למרצפות שלכם תוך עמידה בזמנים וביצוע ניקוי מקסימאלי, שיאפשר לכם ליהנות ממרצפות נקיות, מוגנות ושמורות היטב לאורך זמן.

דילוג לתוכן